Usta z wypełnieniem 1000,00 PLN

Brwi metoda włoskowa 1000,00 PLN

Kreski górne 600,00 PLN

Kreski dolne 400,00 PLN

Dekoracyjna kreska górna pogrubiona 800,00 PLN

Dodatkowe pogrubienie kreski 250,00 PLN

 

Ekskluzywne zabiegi makijażu permanentnego dla podkreślenia kobiecego piękna! Tysiące zadowolonych klientek na całym świecie! Niepowtarzalne i piękne kolory! Wszystko dzięki niesamowitej metodzie Conture® Make-up.  

Zaufaj finalistce Mistrzostw Polski 2014 oraz 2015 w Makijażu Pernamentnym Long Time Liner Counture Make-up , a różnicę zobaczysz we własnym lustrze.

Makijaż permanentny - Dlaczego Long Time Liner?

Perfekcyjne odbicie w lustrze zaraz po porannej pobudce – to właśnie marzenie spełniamy z wielką przyjemnością. Bądź piękna o każdej porze dnia i nocy, pod prysznicem i na plaży. Bez względu na to, czy chodzi o brwi, powieki czy usta, aparat do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® Conture® Make-up oraz inne wysokiej jakości produkty i usługi pozwolą Ci wyglądać zachwycająco i świeżo każdego dni a Makijaż trwały skutecznie podkreśli Twoją urodę oraz zaoszczędzi cenny czas!

Idealny kształt i piękny kolor ust na stałe

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.

Zawsze wyraziste spojrzenie

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.

Kształt brwi o jakim marzyłaś

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.