Endermolab to najnowsza generacja urządzeń LPG. Stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie®, umożliwiająca wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Zabiegi wykonywane medycznym urządzeniem Endermolab, oprócz działania przeciwstarzeniowego i modelującego sylwetkę, stosowane są np. przed i po liposukcji, połączeniu z innymi procedurami medycyny estetycznej dla zwiększenia efektów końcowych terapii, w leczeniu blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, niewydolności naczyniowej, obrzęków w tym limfatycznych, sztywności, skurczów i bólów mięśni, rehabilitacja ścięgien i więzadeł oraz w terapii bólów pooperacyjnych czy fibriomialgii.

Jak działa Endermolab?

Umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są w 100% naturalne, bezpieczne, bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Wykorzystuje technologią Endermologie® (Mecano-Stimulation), która wysyła do centrum fibroblastów mikro-impulsy, reaktywujące produkcję naturalnego kolagenu i elastyny, które, rozpoznawane jako ciało własne, z łatwością przyswajane są przez skórę.

Skutkiem działania Endermologie® na komórki tłuszczowe jest reaktywacja naturalnego procesu lipolizy, rozpoczynającej eliminację ich zawartości. Uwolniony tłuszcz zamieniany jest w energię, która pobudza proces metabolizmu.

Modelowanie sylwetki - Lipomassage

Zadaniem zabiegów na ciało jest: WYSZCZUPLANIE, WYGŁADZANIE, UJĘDRNIANIE ORAZ MODELOWANIE sylwetki.

Lipomassage LPG to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Opatentowane rolki LPG wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zassania, delikatnie ugniata skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu).

Ponieważ skóra ma skłonności do wiotczenia (w wyniku starzenia się, ciąży, szybkiej utraty wagi itd.), zabieg Lipomassage stymulujący produkcję elastyny i kolagenu jest również skuteczny w ujędrnianiu skóry i modelowaniu sylwetki.

Jak wygląda zabieg modelowania sylwetki Lipomassage®?

ROLL UP – w górę

 • Wygładzanie cellulitu
 • Stymulacja układu limfatycznego
 • Modelowanie sylwetki

 

ROLL IN – do wewnątrz

 • Działanie na złogi tłuszczu
 • Stymulacja adipocytów
 • Aktywacja lipolizy

 

ROLL OUT – na zewnątrz

 • Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
 • Tonizacja tkanki skóry

Efekty zabiegów Lipomassage® stosujących technologie Endermologie®

Badania kliniczne potwierdziły, że po 8 tygodniach terapii Endermologie® z techniką Mecano-Stimulation zawartość kolagenu w skórze wzrasta o 240%, elastyny o 180%, a proces lipolizy zwiększony jest o 70%.

Rezultaty

Cel: Działanie na złogi tłuszczu / Wygładzanie cellulitu / Ujędrnienie sylwetki

Cel: Działanie na złogi tłuszczu / Ujędrnienie sylwetki

Cel: Działanie na złogi tłuszczu / Wygładzanie cellulitu / Ujędrnienie sylwetki / Modelowanie sylwetki

Cel: Wygładzanie cellulitu / Ujędrnienie sylwetki / Modelowanie sylwetki

Endermolift® Zagęszczenie zapobiegające starzeniu się skóry.

Celem zabiegów Endermolift® na twarz jest: ROZŚWIETLENIE, WYPEŁNIENIE, UJĘDRNIENIE I ZAGĘSZCZENIE skóry.

Endermolift™ to nieinwazyjna technika oddziałująca na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości.

LPG Lifts dostarcza do powierzchni skóry mikro impulsy, które następnie przechodzą głębiej, wywołując biologiczną reakcję fibroblastów i ponownie aktywując naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Endermolift™ poprawia krążenie żylno – limfatyczne i usuwa włókniste bariery w celu ułatwienia natlenienia tkanki. Przeznaczony jest dla skóry cienkiej, starzejącej się, wykazującej wiotczenie.

W Endermolift® wykorzystana jest opatentowania Technologia LIFT. Polega ona na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy i sekwencyjnym zasysaniu skóry w celu stymulacji tkanki obwodowej.

W zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć w trakcie zabiegu, stosuje się odpowiednią częstotliwość ruchu klapek.

LIFT – 4 impulsy/sek

 • Przywracanie skórze blasku
 • Odprowadzanie toksyn
 • Redukcja opuchlizny i sińców pod oczami

 

 

LIFT – 8 impulsy/sek

 • Wygładzanie cienkich linii i zmarszczek
 • W tym: kurzych łapek, zmarszczek mimicznych, zmarszczek wokół ust 

 

 

LIFT – 16 impulsy/sek

 • Modelowanie linii szczęki
 • Ujędrnianie podbródka
 • Redukcja bruzd nosowo-wargowych

 

Rezultaty

Kurze łapki

Owal twarzy

Fałdy nosowo-wargowe

Zmarszczki i drobne linie

Zmarszczki na czole