Terapeutyczny Zabieg Dyniowy

 

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

Dzięki zastosowaniu substancji przeciwzapalnych jak niacynamid, komórki macierzyste z pomarańczy i lilaka pospolitego, skóra po zabiegu jest zmatowiona, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona.

Wskazania: Skóra mieszana, łojotokowa, zanieczyszczona, krostki, grudki, zaskórniaki, błyszczenie się skóry, rozszerzone pory, tendencje do przebarwień pozapalnych.

Rezultaty: reguluje pracę gruczołów łojowych, niweluje zmiany ropne, krostki, zaskórniaki, obkurcza ujścia gruczołów łojowych, zmniejsza łojotok i tworzenie się ognisk zapalnych, silnie rozjaśnia skórę.

 

Peeling Vitamin C

 

Peeling Vitamin C Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczynkowej, skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego.

Sensorycznym dopełnieniem zabiegu jest zastosowanie olejku i wyciągu z komórek macierzystych z pomarańczy, o wspaniałym cytrusowym aromacie i niezwykłych właściwościach przeciwzmarszczkowych.

Wskazania: skóra narażona na powstawanie przebarwień,nierówny koloryt i oznaki starzenia, spowodowane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV, skóra naczyniowa, trądzik różowaty, utrata jędrności i elastyczności, skóra narażona na stres oksydacyjny i zanieczyszczenia środowiska, w tym skóra palaczy, wzmocnienie antyoksydacyjnych właściwości skóry po silnym stresie emocjonalnym, wzmocnienie fotoprotekcyjnego systemu skóry w okresie o silniejszym nasłonecznieniu i po zabiegach z użyciem światła nasłonecznieniu, skóra narażona na powstawanie przebarwień, nierówny koloryt i oznaki starzenia, spowodowane nadmierną ekspozycjąna promieniowanie UV, skóra naczyniowa, trądzik różowatyUtrata jędrności i elastycznościSkóra narażona na stres oksydacyjny i zanieczyszczenia środowiska, w tymskóra palaczy, wzmocnienie antyoksydacyjnych właściwości skóry po silnym stresieemocjonalnym, wzmocnienie fotoprotekcyjnego systemu skóry w okresie o silniejszym nasłonecznieniu.

Rezultaty: wyrównanie kolorytu i zmniejszenie przebarwień naskórkowych, wyraźne rozświetlenie skóry również wokół oczu, poprawa tekstury skóry, silne nawilżenie i wygładzenie, spłycenie linii i zmarszczek, zmniejszenie rumienia i wzmocnienie naczyń krwionośnych, możliwe lekkie złuszczanie do kilku dni po zabiegu.

 

Azelaic Peel

 

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. 

Wskazania: skóra wrażliwa, skóra naczynkowa o podłożu łojotokowym, trądzik zaskórnikowo-grudkowy, początkowe stadium trądziku różowatego, przebarwienia naskórkowe, przewlekłe zapalenie mieszków włosowych u mężczyzn, wspomaganie antybiotykowych kuracji przeciwtrądzikowych.

Rezultaty: wyrównanie powierzchni i kolorytu, rozjaśnienie przebarwień pozapalnych, zmniejszenie stanów zapalnych, krost, grudek i zaskórników, obkurczenie ujść gruczołów łojowych i zmniejszenie łojotoku.

 

Peptydowy Peeling Biomimetyczny

 

Innowacyjny peeling nazywany alternatywą botoksu. Pierwsze i niepowtarzalne połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych. Przełomowa formuła peelingu aplikowana jest również na okolicę oczu - pod samą linię dolnych rzęs i na górną powiekę, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek.

Wskazania: zmarszczki mimiczne, również wokół oczu, utrata jędrności i elastyczności skóry, zmarszczki grawitacyjne, zmarszczki utrwalone, nierówna powierzchnia i szary koloryt.

Rezultaty: skóra może zacząć się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, jeżeli złuszczanie występuje jest bardzo delikatne, silnie wygładza zmarszczki mimiczne już w trakcie trwania zabiegu, powoduje rozkurcz mięśni, przez co delikatnie unieruchamia mimikę wygładzając utrwalone zmarszczki mimiczne, rozjaśnia skórę i przebarwienia.

 

Retinol C Infusion Peel

 

Retinol C Infusion Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skóry z widocznymi oznakami starzenia jak utrata jędrności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skóry dojrzałej skłonnej do rumienia i teleangiektazji. 

Wskazania: zmarszczki i utrata jędrności na twarzy i szyi, utrata elastyczności, skóra z niedoskonałościami, skóra zmęczona i pozbawiona blasku, skóra naczyniowa skłonna do rumienia i teleangiektazji.

Rezultaty: skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie umiarkowane trwa max. do 6 dni, silna poprawa struktury skóry, poprawa jędrności i elastyczności, spłycenie zmarszczek, poprawa kolorytu i zmniejszenie przebarwień naskórkowych.

 

 

Peeling Dyniowy

 

Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia. Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko powstawania infekcji oraz problemów skórnych. Wyjątkowość zabiegu polega na regulowaniu pracy gruczołów łojowych oraz na balansowaniu mikroflory skóry, a nie tylko na efekcie złuszczania naskórka.

Wskazania: trądzik pospolity aktywny: krostki, zaskórniki, stany zapalne, stany ropne, przebarwienia pozapalne, fotostarzenie się skóry, przebarwienia posłoneczne, skóra przetłuszczająca się z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych.

Rezultaty: skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie umiarkowane trwa max. do 6 dni, reguluje pracę gruczołów łojowych, niweluje zmiany ropne, krosty i zaskórniki, obkurcza ujścia gruczołów łojowych, rozjaśnia skórę i przebarwienia, działa na odmłodzenie skóry poprzez jej silną odbudowę.