ICOONE TIME - LIFTING, UJĘDRNIANIe

 

Zabieg anty-starzeniowy na okolice oczu i ust.

 

REWITALIZUJĄCY ZABIEG ANTY-STARZENIOWY ZE SREBREM I PLATYNĄ

 

Zabieg chroni zasoby młodości skóry. Jest idealny od wieku 30 lat i powyżej. Przeznaczony do walki ze starzeniem się przyspieszonym przez czynniki zewnętrzne i procesy mikro-zapalne (inflammaging). Zawarty w zabiegu system anti- inflammAging wzbogacono pyłem mikro-srebra, który wzmacnia strukturę bariery skóry, zwalcza podrażnienia, zabezpiecza grubość i funkcjonowanie bariery naskórkowej. Pozostawia skórę miękką i lepiej nawodnioną. Ściąga pierwsze oznaki starzenia. Zabieg można łączyć z KOJĄCYM I RELASKUJĄCYM ZABIEGIEM na okolice oczu i punkty krytyczne. Zabieg składa się z demakijażu i rewitalizacji, masażu otwierającego, złuszczania (peelingi chemiczne bądź enzymatyczny), masażu liftingującego, aplikacji maski rewitalizującej, koncentratu rewitalizującego, kremu korygującego na okolice oczu i zagęszczającego na twarz, szyje i dekolt.

 

PERFECTION - WITAMINA C

 

Ukierunkowane zabiegi na specjalne potrzeby. Zabieg kosmetyczny , który zapewnia mądre i indywidualne rozwiązania dla każdego rodzaju skóry. Jak wiadomo, wolne rodniki są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry. Ich liczba zwiększa się wraz z wiekiem, ze względu na stopniowe zmniejszanie się obronnych przeciwutleniaczy, oraz w wyniku narażenia na działanie czynników środowiskowych (słońce, dym, zanieczyszczenia, zimno, wiatr, zmiany temperatury). W sercu leczenia doskonałości - skóra ze specjalnym potrzebami dostępna jest mieszanka starannie dobranych składników aktywnych dla każdego produktu, mających na celu wzmocnienie obrony skóry i stymulowanie regeneracji skóry, walka z oznakami starzenia, foto- starzenia się i stresu.

 

CELL DETOXIUM

 

Głębokie zabiegi oczyszczające mają na celu zwiększenie żywotności komórki, dzięki obecności CELL DETOXIUM, oczyszczających składników aktywnych zdolnych do stymulowania a także wyeliminowania szkodliwych substancji i nie potrzebnych elementów komórkowych. Dla tętniącej życiem i jasnej skóry ,która potrzebuje swobodnego oddychania.Wzór tego leczenia jest oparty na CELL DETOXIUM, aktywnym składniku przyczyniającym się do detoksykacji komórkowej, która stymuluje produkcję "autophagosomes", wewnątrzkomórkowych pęcherzyków zdolnych do znalezienia i rozbicia toksyn oraz nie potrzebnych elementów komórkowych, sprzyjając eliminacji substancji toksycznych i nie potrzebnych produktów komórkowych.Skóra odzyskuje harmonię i może się skutecznie regenerować i ulegać "bio-rewitalizacji".

 

LIFTING V

 

Bio-rewitalizacja komórkowa i ochrona struktur kotwiczących poszczególne warstwy skóry: liftingujący zabieg kosmetyczny dla kobiet, które nie zgadzają się na bardziej widoczne linie i zmarszczki twarzy, które przychodzą z wiekiem. Wzmocniona peptydem Collagen Lift. Ekskluzywny 51+3 HYALU COMPLEX™ o wielorakim działaniu bio-rewitalizacyjnym. Przywraca optymalny poziom elementów witalnych, które są niezbędne dla komunikacji komórkowej, oraz zwalcza problemy na wielu poziomach. Dla zrównoważonej i zregenerowanej skóry. W zabiegu lifting V – 51+3 HYALU COMPLEX™ zawiera większą ilość aminokwasów – z których składają się kolagen i elastyna -  w celu stymulowania nowej produkcji strukturalnych komponentów skóry. Ponadto peptyd Collagen Lift stymuluje syntezę kolagenów kotwiczących połączenie skóry właściwej z naskórkiem (kolageny IV, VII i XVII), niezbędnych dla zwiększenia napięcia i odporności skóry na poluźnianie, Natomiast 3D Instant Lift System odpręża linie twarzy i wygładza powierzchnię skóry dla natychmiastowego efektu „tensorowego”.

 

WHITELIGHT

 

Codzienne wystawianie na zanieczyszczenia i światło słoneczne uszkadza skórę, jej faktura staje się pogrubiała i nierówna, przez co skóra traci młodzieńczą zdolność odbijania światła. Staje się mniej promienna, matowa, nierównomiernie zabarwiona, pozbawiona życia. Naprzeciw tym zmianom wychodzi zabieg Diego Dalla Palma WHITELIGHT. Dzięki specjalnym technikom manualnym oraz ukierunkowanym produktom, nadaje twarzy bardziej promienny, witalny i zdrowy wygląd. Zabieg wykazuje silne działanie anty-starzeniowe, przywracając twarzy promienność i redukcję ciemnych plam. Koloryt skóry stanie się bardziej równomierny, a wygląd młodszy i rozświetlony, dzięki bio-rewitalizacji i wyregulowaniu produkcji melaniny. Zabieg został stworzony, by intensywnie działać dla jednoczesnego rozjaśnienia bez złuszczania i zwalczania zmarszczek, zapobiegając tworzeniu przebarwień w przyszłości.