ZABIEGI LASEROWE

ICOONE®

 

Laser Icoone®  to innowacyjna i nieinwazyjna technologia masażu twarzy i ciała. Icoone® zwiększa dotlenienie tkanek, stymuluje fibroblasty, poprawia krążenie krwi w celu leczenia chorób naczyniowych i limfatycznych.

Zabieg ICOONE doskonale sprawdzi się jako szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie m.in. na pozbycie się cellulitu oraz redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu.

Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki oraz stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Ponadto ujędrniają skórę, poprawiają koloryt i kontur ust.

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy

10-minutowe programy focusowe, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta i konkretną strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, twarz, redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych). Łącznie mamy do dyspozycji 22 programy kosmetyczne oraz 16 programów medycznych.

 

 

Cennik

 

    + 1 Focus*   + 2 Focus*   + 3 Focus*   + 4  Focus*
1 zabieg    250  PLN   300  PLN   350  PLN   400  PLN
5 zabiegów   900  PLN   1150  PLN   1250  PLN   1350  PLN
10 zabiegów    1700  PLN   2100  PLN   2400  PLN   2600  PLN

 

Focus* - dodatkowe 10 minut masażu przeznczone na problematyczną partię ciała.