cennik

 

-Twarz 500 zł

-Skronie 100 zł

-Policzki 100 zł

-Baki 150 zł

-Uszy 100 zł

-Górna warga 150 zł

-Broda 150 zł

-Szyja 200 zł

-Kark 200 zł

-Przedramiona 300 zł

-Pachy 200 zł

-Dłonie 100 zł

-Wokół brodawek piersiowych 100 zł

-Plecy 500 zł

-Tors 400 zł

-Brzuch 250 zł

-Bikini płytko 200 zł

-Bikini średnio 300 zł

-Bikini głęboko 450 zł

-Okolica pośladka 150 zł

-Pośladki 250 zł

-Uda 400 zł

-Łydki 400 zł

-Całe nogi 600 zł

 

 

x-lase plus

X LASE Plus to najnowocześniejsza i najbardziej uniwersalna aparatura laserowa. Jeden korpus z wymiennymi głowicami zapewniają szerokie spektrum zastosowań, a efektywny system chłodzenia podnosi komfort zabiegów, sprawiając że są one praktycznie bezbolesne. 

Zapraszamy na zabiegi przy użyciu lasera X Lase Plus:

- trwałe usuwanie owłosienia,

- odmładzanie skóry,

- likwidacja drobnych zmian naczyniowych,

- trądzik,

- rozszerzone pory,

- termolifting,

- rumień.

 

 

Głowica Nd:YAG 1064 nm - zamykanie naczyń, nieablacyjny resurfacing, epilacja, terapia grzybicy paznokci, usuwanie włókniaków.

 

 

 

Głowica lasera diodowego 808 nm - technologia MOTION SPEED! (ruch ciągły głowicy = szybkie zabiegi, maksymalny komfort pacjenta), usuwanie owłosienia(również jasne, siwe i rude).

Przełomowa technologia Motion Speed w głowicy lasera wykorzystywanego szczególnie do trwałej epilacji, pozwala na przeprowadzenie zabiegu ruchem ciągłym, bez odrywania głowicy. Dzięki Motion Speed zabieg wykonywany jest w bardzo krótkim czasie przy wysokim komforcie pacjenta.

 

Laser XLASE PLUS CPL - wiązka laserowa o różnej długości fali CPL. Zastosowanie: usuwanie przebarwień, termolifting, fotoodmładzanie, trądzik.

 

Resurfacing - jest jednym z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. Polega na odnowie skóry w całej jej płaszczyźnie, co indukowane jest zazwyczaj wywołaniem stanu zapalnego. Ten proces pobudza skórę do odbudowy pewnych związków i struktur znajdujących się w skórze. Starzenie, blizny i rozstępy to zmiany w strukturze i budowie kolagenu, które powstają w celu wzmocnienia miejsca narażonego na rozerwanie. Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i preparaty pozwalają całkowicie wyeliminować blizny i rozstępy jeśli zastosuje się je w odpowiednio szybkim czasie.