MAKIJAŻ PERMANENTNY

 

Zaufaj finalistce Mistrzostw Polski 2014 oraz 2015 w Makijażu Pernamentnym Long Time Liner Counture Make-up , a różnicę zobaczysz we własnym lustrze.

Ekskluzywne zabiegi makijażu permanentnego dla podkreślenia kobiecego piękna! Tysiące zadowolonych klientek na całym świecie! Niepowtarzalne i piękne kolory! Wszystko dzięki niesamowitej metodzie Conture® Make-up

 

Makijaż permanentny - Dlaczego Long Time Liner ?

Perfekcyjne odbicie w lustrze zaraz po porannej pobudce – to właśnie marzenie spełniamy z wielką przyjemnością. Bądź piękna o każdej porze dnia i nocy, pod prysznicem i na plaży. Bez względu na to, czy chodzi o brwi, powieki czy usta, aparat do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® Conture® Make-up oraz inne wysokiej jakości produkty i usługi pozwolą Ci wyglądać zachwycająco i świeżo każdego dni a Makijaż trwały skutecznie podkreśli Twoją urodę oraz zaoszczędzi cenny czas!

 

Idealny kształt i piękny kolor ust na stałe !

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.

 

Zawsze wyraziste spojrzenie !

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.

 

Kształt brwi o jakim marzyłaś ?

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.