przekłuwanie uszu, nosa, pępka.

 

DWIE DZIURKI - JEDNO PRZEKŁUCIE

Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie i dla dzieci, i dla rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadzasz zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązanie – stosując Blomdahl Medical Ear Piercing możesz przekłuć obydwoje uszu równocześnie, bez pomocy współpracowników.

 

DLA DZIECI - TYLKO TO CO NAJLEPSZE

Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.

 

KOLCZYKI DO PRZEKŁUWANIA USZU Z ZEROWĄ (0%) ZAWARTOŚCIĄ NIKLU! 

Wszystkie metale (nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek. Nikiel jest materiałem wywołującym alergię. Dlatego też opracowaliśmy kolczyki do przekłuwania uszu oraz biżuterię hipoalergiczną z plastiku medycznego, z zerową (0%) zawartością niklu, dzięki czemu wyeliminowaliśmy możliwość rozwinięcia się alergii na nikiel.  Kolczyki z plastiku medycznego są szczególnie zalecane dla dzieci oraz osób dorosłych, które chcą mieć absolutną pewność, że w czasie gojenia się ucha po przekłuciu, nie dojdzie u nich do powstania reakcji alergicznej na nikiel. 

 

NAPRAWDĘ HIGIENICZNE!

Sterylna kaseta zapewnia maksymalną ochronę przed zakażeniem. Część, która w innych aparatach, dotyka uszu wielu Klientów i jest narażona na kontakt z krwią, została zastąpiona sterylną, jednorazową kasetą.

 

MEDYCZNE PRZEKŁUWANIE USZU - BLOMDAHL MEDICAL EAR PIERCING

Przekłuwanie uszu jest zabiegiem medycznym, dlatego też bardzo istotne jest, aby upewnić się, że zostanie on wykonany z zachowaniem reguł bezpieczeństwa i higieny. Przekłuwanie Uszu Metodą Blomdahl (Blomdahl Medical Ear Piercing) zostało opracowane z uwzględnieniem aspektów medycznych. Zastosowanie hipoalergicznych materiałów oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów, sprawiło, że przekłuwanie uszu stało się bezpieczne.

 

PIELĘGNACJA USZU PO PRZEKŁUCIU

Dokładnie przemywaj uszy w miejscu przekłucia (z obu stron), dwa razy dziennie. Podczas kąpieli przemywaj uszy bieżącą wodą i mydłem w płynie. Następnie spłucz dużą ilością bieżącej wody i osusz chusteczkami higienicznymi. Dodatkowo wskazane jest przemywanie uszu specjalnymi wacikami dezynfekującymi Blomdahl After Care (przez pierwsze sześć tygodni). Waciki dezynfekujące Blomdahl Piercing Aftercare można zakupić w salonach wykonujących zabiegi Medycznego Przekłuwania Uszu Metodą Blomdahl. Nie wyjmuj kolczyków podczas mycia. Pamiętaj, aby miejsce przekłucia i jego okolice były zawsze czyste, suche i miały dostęp powietrza. Nigdy nie dotykaj kolczyków brudnymi rękoma. Nie przekręcaj kolczyków.

 

KOLCZYKI DO PRZEKŁUWANIA NOSA

Tytan klasy medycznej charakteryzuje się wysokimi walorami hipoalergicznymi. Kolczyki Blomdahl do przekłuwania nosa wykonane są z czystego tytanu medycznego (Natural Titanium). Część kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem jest platerowana w kolorze złota lub srebra (Golden Titanium i Silver Titanium) i dodatkowo przyozdobiona kryształami Swarovskiego.

 

MEDYCZNE PRZEKŁUWANIE NOSA – BLOMDAHL MEDICAL NOSE PIERCING

Przekłuwanie nosa, jak każdy inny zabieg przekłuwania ciała, jest zabiegiem medycznym. Niezwykle istotne jest, aby wykonywać go prawidłowo. Dlatego też firma Blomdahl opracowała metodę Medycznego Przekłuwania Nosa (Blomadahl Medical Nose Piercing), opartą na regułach stosowanych w medycynie i wykorzystującą bezpieczne materiały oraz nowoczesną technologię.

 

PIELĘGNACJA NOSA PO PRZEKŁUCIU

Dokładnie przemywaj nos w miejscu przekłucia, dwa razy dziennie. Podczas kąpieli przemywaj nos bieżącą wodą i mydłem w płynie. Następnie spłucz dużą ilością bieżącej wody i osusz chusteczkami higienicznymi. Dodatkowo wskazane jest przemywanie nosa specjalnymi wacikami dezynfekującymi Blomdahl After Care (przez pierwsze cztery tygodnie). Waciki dezynfekujące Blomdahl Piercing Aftercare można zakupić w salonach wykonujących zabiegi Medycznego Przekłuwania Nosa Metodą Blomdahl. Nie wyjmuj kolczyka podczas mycia. Pamiętaj, aby miejsce przekłucia i jego okolice były zawsze czyste, suche i miały dostęp powietrza. Nigdy nie dotykaj kolczyka brudnymi rękoma. Nie przekręcaj kolczyka.

 

BIŻUTERIA DO PĘPKA BLOMDAHL - UŁATWIA GOJENIE PO PRZEKŁUCIU

Dzięki unikalnej, opatentowanej biżuterii do pępka Blomdahl, proces gojenia po przekłuciu jest zdecydowanie szybszy i bezproblemowy. Bardzo istotną kwestią jest odpowiednie dopasowanie długości kolczyka. Ponieważ nie może być zbyt krótki, aby nie utrudniać dostępu powietrza, ani zbyt długi, aby nie zahaczać o ubranie. Biżuteria do pępka Blomdahl rozwiązuje ten problem. Teraz możesz łatwo dopasować długość kolczyka, naciskając ozdobne kryształki i przesuwając zatyczkę na odpowiednią długość.

 

STERYLNY ZESTAW DO PRZEKŁUWANIA PĘPKA

Jednorazowy zestaw do przekłuwania pępka Blomdahl jest sterylny, dzięki czemu zostało zminimalizowane ryzyko zakażenia. Zawiera wszystkie elementy potrzebne do wykonania przekłucia.

 

MEDYCZNE PRZEKŁUWANIE PĘPKA - BLOMDAHL MEDICAL NAVEL PIERCING

Zabieg przekłuwania pępka jest procedurą medyczną, tym samym związany jest z pewnym ryzykiem. Dlatego też, bardzo ważne jest, aby wykonany był w bezpieczny sposób. Firma Blomdahl opracowała Metodę Przekłuwania Pępka (Blomdahl Medical Navel Piercing) z uwzględnieniem procedur medycznych, oraz z wykorzystaniem opatentowanego, sterylnego zestawu, który sprawia, że zabieg jest łatwy do wykonania, higieniczny i bezpieczny. Praktycznie nie odczuwa się żadnego bólu. Podczas zabiegu nie widać igły, która zamknięta jest w kasecie. Widoczny jest dopiero efekt finalny - kolczyk w pępku! 

 

PIELĘGNACJA PĘPKA PO PRZEKŁUCIU

Dokładnie przemywaj pępek w miejscu przekłucia, dwa razy dziennie. Podczas kąpieli przemywaj pępek bieżącą wodą i mydłem w płynie. Następnie spłucz dużą ilością bieżącej wody i osusz chusteczkami higienicznymi. Dodatkowo wskazane jest przemywanie pępka specjalnymi wacikami dezynfekującymi Blomdahl After Care (przez pierwsze trzy miesiące). Waciki dezynfekujące Blomdahl Piercing Aftercare można zakupić w salonach wykonujących zabiegi Medycznego Przekłuwania Pępka Metodą Blomdahl. Nie wyjmuj kolczyka podczas mycia. Pamiętaj, aby miejsce przekłucia i jego okolice były zawsze czyste, suche i miały dostęp powietrza. Nigdy nie dotykaj kolczyka brudnymi rękoma. Nie przekręcaj kolczyka.